Menü Kapat

Fare İlaçlama İstanbul

Fare ilaçlama çalışmalarımız İstanbul içerisinde yapmış olduğumuz çalışmaların ilk sırasında yer almaktadır. Firmamız uzun süredir yapmış olduğu çalışmalar ile fareler konusunda uzmanlık kazanmış olup size %100 oranında çözüm oranı sunmaktadır. Evinizde, ofislerinizde, işletmelerinizde fare illeti ile mücadele ederken artık zorlanmayacaksınız.

fare ilaçlama istanbul
Fare İlaçlama Ürünlerimiz

Fare ilaçlama ciddi bir bilgi birikimi gerektirmiş olduğu için herkes tarafından yapılamamaktadır. Fare ilaçlama şirketi olarak tamamen doğal, kimyasal içermeyen ürünler ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Piyasada fare kovucu sıvılar, katılar ve hatta elektronik cihazlar olsa da üreticiler tarafından herhangi bir fare kovucu spreyin kesin bir değere sahip olduğuna dair bilimsel bir kanıt yoktur. Bu ürünlerin piyasaya sürülmeden önce etkili olmalarının kanıtlanması gerektiğine dair hiçbir hüküm yoktur.

Bu nedenle, güvenilir tüketici ticaret siteleri bile fare kovucu spreyleri tanıtıyor. Bazı durumlarda, bu ürünler mevcut istilalardan kurtulma sözü ile satılmaktadır. Bu spreyler, bol miktarda kimyasal içermektedir. İlk sıktığınızda canı yanacağı için direk kaçacak ve onu tekrar bulmanız gerekecektir. Ayrıca eve, ofise, bahçeye yuva yaptıkları takdirde vay halinize. Fareler en çok hastalık taşıyan haşereler arasında yer almaktadır.

Fare ilaçlama nedir?

Fare ilaçlama, evinizde, ofisinizde, bahçenizde ve benzeri yerlerde kendisine yer edinmiş farelerin kimyasal yollara başvurmadan ilaçlama yapılarak öldürülmesi işlemidir. Fare ilaçlama konusunda her firmanın kendisine has yöntemleri bulunabilmektedir.

Ayrıca fare ilaçlaması yapılırken ilaçlama yapılacak bölgenin neresi olduğu en önemli faktördür. Çünkü ilaçlama yapılacak olan yere uygun incelemeler yapılarak en doğru yöntem tercih edilmektedir. Açık alanda, kapalı alanda, bahçede, tarlada, iş yerinde uygulanacak olan yöntemler birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Ancak bütün bölgelerde fare ilaçlama hizmeti alarak temiz yoldan farelerden kurtulabilmeniz mümkündür.

Fare ilaçlama İstanbul üzerinde çok fazla talep görmektedir. Nüfusun kalabalık olması ve farelerin yaşayacağı alanlar kalmadığı için canlılar evlere girmeyi tercih etmektedir. Özellikle eski binalarda fare problemi en sık görülen problemdir. Birçok kişinin deposunda fare bulunduğu halde insanlar farkına varmamaktadır.

Ancak etrafınızda bulunan bir fare size mikropları ve hastalıkları yayarak size, ailenize ve çevrenizde bulunan herkese zarar verebilir. Bu yüzden fare ilaçlama işini profesyonel bir ekip tarafından yaptırmak aklınızda ki soru işaretlerini kaldıracaktır. Fare ilaçlama İstanbul şehrinde %100 garanti ile yaptığımız aile mesleğimizdir. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan kimyasal madde içermeyen ilaçlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Farelerden kurtulma yöntemleri

Farelerin genel olarak yuva yaptıkları yerler bellidir. Genellikle yiyecek kaynaklarının yanına yuva yaparlar, bu nedenle fare kontrolünün en önemli görevi kaynağı bulmaktır. Besin kaynağını uzaklaştırın, stres altında kalacaklar ve hayatta kalamazlar.

Spreylere bağlı kalmak yerine, en etkili fare kontrol yöntemi, farelerin evinize veya işinize girmesini engellemektir. Tüm pencere ve kapılar sıkıca kapanmalıdır. Evcil hayvan yemi ve çim tohumu, farelerin çiğneyemeyeceği kapalı kaplarda tutulmalıdır. Bir fare istilasının ilk belirtisinde, büyük bir popülasyon gelişmeden önce istilayı ortadan kaldırmak için bir profesyonel destek alınması gereklidir.

Sizi kesin bir sonuca ulaştıracak fare kovucu sprey yoktur. Fare ilaçlama şirketi ile çalışarak profesyonel destek alabilir ve kesin bir çözüm bulabilirsiniz.

Fare ilaçlama profesyonellere yaptırılır Fare ilaçlama İstanbul şehrinde profesyonel ekibimiz tarafından sizin istediğiniz yere gelerek yapılmaktadır. Fare diğer canlılara göre çok daha mikrop ve hastalık taşımaktadır. Bu yüzden evde veya ofiste çevrede bulunanların sağlığını tehlikeye atmamak için profesyonel fare ilaçlama şirketlerinden destek almak sizin için en doğru seçenek olacaktır.

Call Now Button
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05
Powered by