Menü Kapat

Akrep İlaçlama

Akrep görüldüğü yerde hemen öldürülmesi gereken haşerelerin arasında yer almaktadır. Birçok akrep türü zehirli olduğu için ölümcül hastalıklara sebep olabilir. Ülkemizde yer alan bazı akrepler zehirli olmasalar da taşıdıkları mikroplar yüzünden hasta olmamıza neden olacaklardır. İstanbul’un en çok tercih edilen akrep firması olarak sizlere 7/24 anında destek sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz akrep ilaçlama hizmeti tamamen doğal ilaçlar yardımı ile yapılmakta olup insan sağlığını bir zararı yoktur.

İstanbul akrep ilaçlama
Esenyurt Akrep İlaçlama Ürünlerimiz

Akrep ilaçlama yapıldıktan sonra ilaçlama yaptırmış olduğunuz yerde aynı şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz. Akrep ilaçlama işlemlerini İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm İlçelerde gerçekleştirebiliyoruz. Geçen yıl en fazla ilaçlamayı Eyüp, Kadıköy, Beykoz şehirlerinde gerçekleştirdik. Özellikle bu bölgede yaşıyorsanız çok daha dikkatli olmanızda fayda var. Akrep ilaçlama özellikle her belediyenin parklarda ve bahçelerde yaptırması gereken işlemlerin arasında yer almaktadır. Akrep ciddiye alınması gereken haşere canlıların başında yer almaktadır.

Akrebin Biyolojik Özellikleri

Akrep diğer hayvan ve haşerelerden çok daha farklı ve tehlikelidir. Sizlere akrep biyolojisi hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. Bu sayede evinizde veya çevrenizde akrep gördüğünüzde tehlikenin çok daha iyi bir şekilde farkına varabilirsiniz. Akreplerin üst bölümünde baş kısmında çift gözleri bulunur. Gövdesinin yan kısmında ise 4 çift daha göz bulunmaktadır. Akrepler kanatları olmadığı için uçamazlar. Akrepler bilinenin aksine hızlı hareket edebilen bir canlı değildir. Bu yüzden filmlerde gördüğünüz gibi hızlı hareket ettiklerini sanmayın. Akrep yengeçte olduğu gibi kıskaçlara sahiptir ve avını yarasalarda bulunan radar sistemi gibi bir sisteme sahip oldukları için kolay bir şekilde avlayabilirler. Avcı canlıların arasında yer almaktadır.

Akrep İlaçlama Fiyatları

Akrep ilaçlama fiyatları yapılacak olan çalışmaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin bahçe, ev, işyeri gibi yerlerde yapılacak olan her çalışmanın fiyatı birbirinden farklı olabilmektedir. Ancak metre kare cinsinden akrep ilaçlama fiyatlarını söylemememiz gerekir ise;

0-100           m2           =80-120 TL

100-150       m2           =120-200 TL

150-250       m2           =150-250 TL Arasında fiyat değişimleri bulunmaktadır. Daha büyük yerlerde akrep ilaçlama yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

 

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

 

Posted in Mücadele Yaptığımız Haşere Türleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05