Menü Kapat

Hamamböceği İlaçlama

İstanbul Hamam böceği ilaçlama İstanbul üzerinde yapmış olduğumuz çalışmaların ilk sırasında yer almaktadır. Çünkü hamam böcekleri çok kısa sürede çiftleşerek etrafa yumurtalarını bırakırlar. Siz fark edemeden evde öldürdüğünüz hamam böceğinin onlarca olduğunu fark ettiğinizde iş işten geçmiş olur. Hamam böceği yumurtalarının sıradan bir insan tarafından fark edilmesi çok zordur. Bu yüzden hamam böceği uzman, profesyonel bir böcek ilaçlama şirketi gerektirir.

İstanbul Hamamböceği İlaçlama
Esenyurt Hamamböceği İlaçlama Ürünlerimiz

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında tüm ilçelerde hamamböceği ilaçlama çalışmalarını gerçekleştirerek evlerinizi, dükkanlarınızı, okulları, park ve bahçeleri, şirketleri, hastaneleri ve birçok daha yeri hamam böceği istilasından kurtarabilmekteyiz. Hamam böceğinin kendisinin insan sağlığını bir zararı olmasa da hamam böcekleri bütün pis yerlere girip çıktıkları için salgın taşıyıcı özellikleri bulunmaktadır. Hamam böceği bütün hastalıkları taşıdıkları için hamam böceği ilaçlama şirketini arayarak çalışma yaptırmanızda fayda var.

Hamam Böceğinin Özellikleri

Ülkemizde Siyah ve kahverengi hamam böcekleri bulunmaktadır. Dünya üzerinde ise 6 farklı aileden yaklaşık olarak 3.850 adet hamam böceği türü bulunmaktadır. (Saydın mı?) Hamam böcekleri soğuk olan kutuplar dışında tüm bölgelere adapte olarak hayatta kalabilirler. Ortalama olarak bir hamam böceği 11 ile 16 ay arasında yaşamaktadır. Tabi bir kez hamam böceği istilası altına girdiyseniz ve çiftleşmeye başladıysa, hamam böceği ilaçlaması yaptırmadan bunlardan kurtulmanız zor olacaktır.

Hamam böcekleri özellikle boş olan fabrika ve bir süre girilmeyen evlerde ortaya çıkmaktadır. Etrafta yiyecek bir şey olmamasına rağmen orada bulunuyor olma sebepleri 33 gün gibi bir süre yemek yemeden yaşayabildiklerinden kaynaklıdır. Hamam böceklerinin en büyük özelliği dış kabukları sayesinde radyasyona dayanıklılıklarıdır. Sıradan bir insana kıyasla 16 kat daha dayanıklıdırlar. Dişi hamam böcekleri bir kez çiftleştikleri takdirde bir daha çiftleşmeye gerek duymaz. Yani sürekli yumurta yapmaya devam edebilir. Bilinene göre dişi bir hamam böceği yaşamı boyunca 350.000 ile 680.000 arasında yumurta yapabilmektedir.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları yapılan çalışmanın yapılacağı yerin büyüklüğüne göre değişmektedir. Hamam böceği ilaçlama fiyatlarını aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

0-100          m2            =80-120 TL

100-150      m2            =120-150 TL

150-250      m2            =150-250 TL Daha büyük alanlar için arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Mücadele Yaptığımız Haşere Türleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05