Menü Kapat

Örümcek İlaçlama

İstanbul Örümcek ilaçlama en zor ve en yorucu ilaçlama işlerinden birisidir. İstanbul üzerinde Anadolu ve Avrupa yakalarında sizlere örümcek ilaçlama konusunda hizmet vermekteyiz.

Örümcek Özellikleri

Örümcekler ile en çok karşılaştığınız nokta neresidir? Tuvalet ve lavabo altı gibi yerler olabilir mi? Bunun nedeni örümceklerde insanlar gibi suya ihtiyaç duyar ve su gereksinimlerini karşılayabilmek için yuvalarını su olan bölgelerde kurmayı tercih ederler. Geçmişte çocukluğunuzda veya başka zaman su ile örümceği ıslatmaya çalıştığınızda hala ölmediğini ve bir süre sonra çıktığını görürsünüz. Bunun nedeni örümceklerin vücudunun çevresi kıllar ile kaplıdır ve vücutları su geçirmez. Uzun süre boyunca suyun altında yaşamlarını sürdürebilirler. Ancak sabun gibi ürünler tüyleri kaldırabilir ve bu örümceğin ölmesine neden olur.

İstanbul Örümcek İlaçlama
Esenyurt Örümcek İlaçlama Ürünlerimiz

Örümcekler İngiltere’de çok sevilen canlılardır. Özellikle Tarantula cinsi örümcek çok fazla evlerde bakılmaktadır. Hatta bunun için tarantulaların yarıştığı British Tarantula Show isimli bir yarışma programı düzenliyorlar. Erkek bir tarantula 5 ile 10 yıl arasında yaşayabilirken dişiler 30 yıl boyunca hayata tutunabilir. Sanırım erkek örümceklerde kadın dırdırına çok fazla katlanamıyor. Örümcek normal zamanlarda yavaş hareket etmektedir. Ancak çiftleşme dönemlerinde etrafta çok hızlı bir şekilde koştururlar. Bu onların eş bulmak için yapmış oldukları bir Show olarak görülebilir.

Bazı örümcekler UVA ve UVB ışınlarını görebilme özelliğine sahiptir. Dünya üzerinde kuş gibi büyük canlıları yiyebilen avuç büyüklüğünde örümcekler yaşamaktadır. Yapılan bir araştırmaya göre örümcek ailesinden karadul bir kişiyi soktuğunda arı sokması ile aynı etkiyi yaratıyor. Örümcekler yaptıkları ağ yardımı ile avlarını yakalar ve onları zehirleyerek güvenli bir alana götürdükten sonra yerler. İnsanlara zarar verebilecek büyüklükte örümcek türü ülkemizde hava koşulları yüzünden yaşayamamaktadır. Ancak insanlar tarafından fazla sevilmediği için örümcek ilaçlama yaptıran birçok müşterimiz bulunmaktadır.

Örümcek İlaçlama Fiyatları

Örümcek ilaçlama fiyatları diğer ilaçlama fiyatlarımız ile aynıdır. Sadece örümcek ilaçlama fiyatları yapılan çalışmanın yapılacağı alanın büyüklüğüne göre artış gösterecektir. Örümcek ilaçlama fiyatları için daha detaylı bilgiyi arayarak öğrenebilirsiniz.

0-100          m2            =80-120 TL

100-150      m2            =120-150 TL

150-250      m2            =150-250 TL

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Mücadele Yaptığımız Haşere Türleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05