Menü Kapat

Sinek İlaçlama

İstanbul Sinek ilaçlama Türkiye üzerinde en çok yapılan ilaçlama çeşididir. İstanbul üzerinde sinek ilaçlama dendiği zaman akıllara ilk gelen firma olduğumuz için kendimiz ve çalışanlarımız ile gurur duymaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelerde sinek ilaçlama yapmaktayız. Sinek ilaçlama her belediye tarafından yılın bazı zamanlarında yapılıyor olsada bazı bölgelerde yapılan bu ilaçlama yetersiz kalabiliyor. Özellikle sinek ilaçlama direk ana caddelerde yapıldığı için ara mahalleler sinek problemi yaşamaya devam ediyor. Bu aşamada devreye biz girmekteyiz. Sinek ilaçlama konusunda tam garanti vererek sizleri sinek probleminden kurtulacağınıza garanti verebiliriz.

İstanbul Sinek İlaçlama
Esenyurt Sinek İlaçlama Ürünlerimiz

Sinek ilaçlama tüm sinek çeşitlerinde etki göstermektedir. Kara sineğin yanı sına sivrisineklerden de kurtulmanıza olanak sağlayacaklardır. Sinek ilaçlama yaz aylarında yapılması gereken bir ilaçlama türüdür. Çünkü sinekler nemli ve sıcak havaları sevdikleri için bu dönemlerde ortaya çıkmaktadır. Yapılan araştırmalara göre sinekler dinozorların yaşamış olduğu dönemlerden bu zamanlara yaşamını sürdürmeyi başaran nadir canlılardan birisidir.

Sineklerin Özellikleri

Temizler temiz veya kirli olmaksızın her bölgede yaşayabilirler. Özellikle çöplük, lağım, bataklık gibi pis yerleri ısılarından dolayı çok daha fazla tercih etmektedirler. Göl gibi su birikintilerinin olduğu yerlerde sinek problemi çok fazla bulunmaktadır. Sinekler yumurtalarını bir yerden ziyade dolaştıkları yerlere bırakırlar. Bilinen bilgilere göre 150 ile 200 arasında yumurta bırakma özelliklerinin olduğu söylenmektedir. Sivrisinekler çok kısa sürede fazla sayıda üremeleri ile bilinmektedir. Sıcak ortamda beslenen larvalar 7 günde sinek olarak uçabilir bir hale gelir.

Sinek İlaçlama Fiyatları

Sinek ilaçlama fiyatları yapılan uygulamanın yapıldığı alanın boyutuna göre değişebilmektedir. Ancak şunu söyleyebiliriz ki özel profesyonel firma tarafından yapılan bir sinek ilaçlama belediye tarafından yapılana göre çok daha etkilidir. Çünkü belediyeler sinek ilacını belli bir seviyede yayabilme şansına sahiptir. Ancak bizim gibi profesyonel sinek ilaçlama şirketleri tüm alan üzerinde çalışma uygulayarak alanın tamamını korumaya almaktadır. Sinek ilaçlama fiyatlarına aşağıda bulunan liste üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha büyük alanlarda yapılacak olan sinek ilaçlama çalışmaları için bizimle iletişim kurmayı unutmayın.

0-100          m2            =80-120 TL

100-150      m2            =120-150 TL

150-250      m2            =150-250 TL

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Mücadele Yaptığımız Haşere Türleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05