Menü Kapat

Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinek kan emerek yaşamını sürdüren canlıların en bilinenidir. Çok fazla hastalığı barındırmaktadırlar. Bu yüzden sivrisinek ilaçlama işlemleri her yıl düzenli olarak yapılması gereken işlemlerden birisidir. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şekilde çok fazla sivrisinek bulunmaktadır. Sivrisinek kan emerek yaşadıkları için kan üzerinden mikropları geçirmektedir.

İstanbul Sivrisinek İlaçlama
Esenyurt Sivrisinek İlaçlama Ürünleri

Direnciniz düşükse ve ilk defa bu hastalık ile karşılaşıyorsanız sivri sineğin sizi hasta etme olasılığı çok daha yüksektir. Sivri sinek ilaçlama belediyeler tarafından yapılan bir çalışma olsada kendi arazilerinizde sivrisinek ilaçlamayı sizin yaptırmanız gerekmektedir. Sivrisinek ilaçlama konusunda firmamız Anadolu yakası ve Avrupa yakası fark etmeksiniz çok fazla talep almaktadır. Sizde sivrisinek ilaçlama yaptırarak tehlikeli hastalıklardan korunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sivrisinek Özellikleri

Sivrisinekler nem, sıcaklık ve karbondioksiti çok fazla sevmektedirler. Bu yüzden en çok yaz aylarında bizim sinirlerimizi zıplatmak için ortaya çıkarlar. Yapılan araştırmalar sonucunda kan emecekleri kişiyi seçerken aldıkları kriter bulunamamıştır. Kan içerisinde bulunan aminoasit, enzimler ve amonyak bileşenlerini çok fazla sevmektedirler. 2 ay boyunca yaşamlarını sürdürürler. Ancak bu kısa süre bize hayata zehir etmeleri için yeterlidir. Ömürleri boyunca 4 kez evre değiştirirler.

Erkek sivrisinekler, dişi sinekleri kanat sesleri aracılığı ile takip ederek bulmaktadırlar. Özellikle uyurken vızıltı gibi sesler duyuyorsanız bu dişi sivrisineğin sesidir. Uyamaya çalışıp uyursanız ısırılırsınız ya da sizi yatağınızdan ederek kaldırırlar. İnsanları en çok rahatsız eden canlılardandır. Bir sineğin hızı saatte 2 km’ye kadar çıkabilmektedir. Bu yüzden bize evin içinde kovalamaca oynatmayı başarırlar.

Sivrisinekler nefesinizden vermiş olduğunuz karbondioksit sayesinde sizi tespit ederler. Bu yüzden nefesinizi tutabilirsiniz. Terleyen birisi sivrisineklerin öncelikli hedefidir. Yapılan araştırmalara göre dinozorların yaşamlarını sürdürdüğü dönemlerde bile sivrisinekler vardı. Dünya üzerinde yaşayan en tehlikeli hayvandır. Sivrisinek batı nil virüsü, deng humması ve sıtmaya sebebiyet vermektedir.

Sivrisinek İlaçlama Fiyatları

Sivrisineklerin zararlarını öğrendiğimize göre şimdi sivrisinek ilaçlama fiyatlarına bakarak bize uygun olanı seçelim ve ailemiz için doğrusunu yaparak sivrisinek ilaçlama yaptıralım.

0-100          m2            =80-120 TL

100-150      m2            =120-150 TL

150-250      m2            =150-250 TL

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Mücadele Yaptığımız Haşere Türleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05