Menü Kapat

Sümüklü Böcek İlaçlama

Yurt dışında insanlar tarafından yemek olarak tüketilen sümüklü böcek ülkemizde sevilmeyen ve tiksinti duyulan canlıların arasında yer aldığından dolayı sümüklü böcek ilaçlama çok fazla yapılan ilaçlama çeşitlerinden birisidir. İstanbul üzerinde Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere tüm ilçelerde sizlere sümüklü böcek ilaçlama konusunda destek vermeye devam ediyoruz. Sektörün öncüsü olan firmamız sümüklü böcek ilaçlama işlemlerini uygularken insan sağlığına zararı olmayan ilaçları kullanmaktadır.

İstanbul sümüklü böcek ilaçlama
Sümüklü Böcek İlaçlama Ürünlerimiz

Kullanılan sümüklü böcek ilaçları kokusuz, kimyasal içermez ve insan sağlığına zarar verecek bir madde içermez. Tüm ilaçlar sağlık bakanlığı tarafından onaylıdır. Sümüklü böcek ilaçlama yapıldıktan sonra ofisinizi, işyerinizi, evinizi, bahçenizi gün içerisinde havalandırmanıza bile gerek kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Yani evimde ilaçlama yapıldı 1 hafta eve girmemem gerekiyormuş tarzı söylemleri biz size söyletmiyoruz.

Sümüklü Böcek Biyolojik Özellikleri

Sümüklüböcek karından bacaklılar ailesine mensup canlılardan birisidir. Sümüklüböceklerin en şaşırtan özellikleri dört tane burna sahip olmalarıdır. Köpek yerine avlara sümüklü böcek ile gidildiğini düşünsenize. Sümüklü böcekler bitkilerle beslenirler ve insanlara kendileri isteyerek bir zarar veremezler. Ancak taşıdığı mikroplar insan sağlığını etkileyebilir.

Nemli olan bölgeleri çok severler. Bu yüzden yaz aylarında bahçelerde çok fazla karşılaşılabilir. Salgılamış oldukları madde sümüğe benzediği için sümüklü böcek adını almıştır. Sümüklü böcekler yaz ve kış uykusuna yatan canlı türüdür. Sürünerek hareket ettikleri için sürüngen olarak gören insanlarda vardır. Ancak genel olarak böcek ismi yer aldığı için sümüklü böcek, böcek ailesine mensup sanılmaktadır. Bu canlılar insanları ısırmaz ve kendi yapıları gereğince bir zehir taşımazlar.

Sümüklü Böcek İlaçlama Fiyatları

Sümüklü böcekler konusunda biraz biyolojik özellikleri öğrendiğimize göre artık sümüklü böcek ilaçlama fiyatlarını öğrenmenin vakti geldi. Sümüklü böcek ilaçlama fiyatları, metre kareye, yapılacak çalışmanın olduğu yerin özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor olsada günümüzde standart metre kara bazında ilaçlama ücretlerimiz aşağıda yer alan listedeki gibidir. Bunun dışında daha büyük alanlarda yapılacak sümüklü böcek ilaçlama hizmetleri için bizi arayarak fiyat teklifi almanız çok daha iyi olacaktır.

0-100          m2            =80-120 TL

100-150      m2            =120-150 TL

150-250      m2            =150-250 TL

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Mücadele Yaptığımız Haşere Türleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05