Menü Kapat

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu İstanbul üzerinde en çok bulunan haşerelerin başında yer almaktadır. Özellikle Otel tarzı yerlerde karşımıza çıkıyor olsalar da evlerde, apartmanlarda, ofislerde, bahçelerde, villalarda, motellerde, gıda işletmelerinde ve birçok yerde karşımıza çıkabilirler. Tahta kurusu rahatsız edici haşere türlerinden olsa da çözümü çok basittir. Tahtakurusu ilaçlama yaptırarak anında tüm hepsinden kurtulabilirsiniz.

İstanbul Tahtakurusu İlaçlama
Esenyurt Tahtakurusu İlaçlama Ürünlerimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası üzerinde tahta kurusu ilaçlama çalışmalarını 7/24 sürdürmeye devam etmekteyiz. Tahta kuruları daha çok eski yerlerde görülür. Eski ahşap evlerde bulunmaları çok büyük olasılıktır. Ahşaplara çok ciddi derecede zarar vermektedirler. Tahta kurusu bir kez geldi ise ondan profesyonel bir çalışma almadan kurtulmanız imkansızdır. Çünkü çok çabuk bir şekilde üreyerek yeni yavrular üretmektedirler.

Tahtakurusu Biyolojik Özellikleri

Tahtakuruları 4 ve 5mm boylarında olabilmektedir. Genellik düz, kırmızı renklere sahip haşere canlılar arasında yer alır. Tahta kuruları sinekler ve keneler gibi kan emen canlılar arasında yer alırlar. Kan emen bir tahta kurusunun rengi çok daha kırmızı olur. Tahta kuruları soğuk havalarda bile yaşamlarını sürdürebilen canlıların arasında yer almaktadır. Soğuk hava koşullarında yemeden ve içmeden yaklaşık 1 yıl boyunca yaşayabilmeleri en bilinen özellikleridir.

Tahtakuruları bilinenin aksine tahta ile beslenmez. Tahtakurularının tek besin kaynakları kandır. Kenelerde ve sivrisineklerde olduğu gibi kan ile beslenen canlılar arasında yer alır. Tahta kurular kolay av olduğu için genelde hayvanlardan beslenir. Ancak evlere giren tahta kurularının hedefi sizden başkası değildir. Tahta kuruları ilaçlama yapılması gereken haşerelerdendir. Çünkü günde 3 ile 6 arasında yumurta bırakırlar. Bu da sizin hayatınızı mahvetmeleri için oldukça yüksek bir sayıdır. Bazı belgesellerde gösterildiğine göre tahta kuruları ile olarak uçan hayvanları tercih etmektedirler. Ancak siz işinizi şansa bırakmayın.

Tahtakurusu İlaçlama Fiyatları

Tahtakurusu ilaçlama yılda 1 kez yapılması gerekse de insanlarımız olmayan şey için niye ilaçlama yaptırayım ki düşüncesine sahiptir. Bu yüzden tahta kurusu ilaçlamasını genellikle iş işten geçince yaptırırlar. Tahta kurusu ilaçlama fiyatları;

0-100          m2            =80-120 TL

100-150      m2            =120-150 TL

150-250      m2            =150-250 TL

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Mücadele Yaptığımız Haşere Türleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05