Menü Kapat

Fırın Böcek İlaçlama

Fırınlar ekmek ve benzeri ürünlerin üretildiği yerler olduğu için haşerelerin en sevdiği yerlerdir. Küçük kırıntı parçaları onların dikkatlerini çektiği ve yiyebilecekleri bir besin kaynağı olduğu için fırınlara girmeyi tercih etmektedirler. Bu yüzden fırınların yılda en az iki kez ilaçlanması gerekiyor. Fırın ilaçlama diğer ilaçlama çeşitlerinden biraz daha farklıdır. Çünkü orada üretim yapıldığı için tercih edilen ilaçlar buna göre seçilmektedir.

İstanbul Fırın İlaçlama
Fırın İlaçlama Ürünlerimiz

Normal şartlarda bazı haşere firmaları kimyasal ve koku içeren ürünler kullandıkları için belli bir süre firmanızı, dükkanınızı kullanamıyorsunuz. Ancak biz tamamen doğal ürünler kullanarak üretmiş olduğumuz ilaçlar ile sizlere tamamen sağlıklı ve güvenilir fırın ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Fırın ilaçlama işlemi yapıldıktan sonra fırını kullanmaya devam edebilirsiniz. Fırın ilaçlama işlemleri Türkiye de zorunluluk olup fırınlar çok fazla denetimden geçmektedir. Bu yüzden fırınınızda herhangi bir böcek durumu söz konusu ise ilaçlama yapmanızı öneririz.

Bazı fırınlar ve farklı işletmeler haşere ilaçlaması yaptırmak istemiyor. Çünkü çevreden geçen insanlar ve müşteriler onları görecek ve isimleri karalanacaktır. Bu gibi işletmeler için gece ilaçlama yapabiliyoruz.

Tabi bunun için ekstra olarak ücret talebinde bulunmaktayız. Gece yapılan fırın ilaçlama sayesinde hem haşerelerden kurtulursunuz hem de müşteri kaybı yaşamamış olursunuz. Firmamız İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında sizlere hizmet vermektedir. Bunun dışında olan yerlere gitmek için ekstra olarak ücret talep etmekteyiz.

Fırın İlaçlama Yapılmalı mı?

Evet, fırın ilaçlama işlemlerini kesinlikle yaptırmanız gerekiyor. Tabi insan sağlığı ile oynamak istemiyor ve insanların tiksindiği şeyleri onlara yedirmek istemiyorsanız. Şöyle düşünün herkes ilaçlama yaptırmasa şu anda temiz yemekler yeme şansını bulabilir miydik? Fırın ilaçlama yaptırıldıktan sonra ilaçlama yapıldı diye kendisini güvende hissetmemelidir. İlaçlar ne kadar uzun ömürlü olsa da siz fırını temiz tutarak kendi önleminizi alın.

Yere düşen ekmek kırıntıları karınca gibi böceklerin size akın etmesinden başka bir şeye yaramayacaktır. Canlılar bir kez mekâna girdiklerinde kendi istekleri doğrultusunda orayı terk etmez, aksine oraya yumurtalarını bırakarak yuva yaparlar. Bir haşere gördüğünüzde bile hemen yetkili bir böcek ilaçlama firmasını aramalısınız.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Firmamızın Hizmet Verdiği Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05