Menü Kapat

Hastane Böcek İlaçlama

Birçok haşere ilaçlaması yapılacak yer mevcut. Ama bunların arasında en önemli yer kesinlikle hastanelerdir. Çünkü hastaneler ’in tamamen steril olması gereklidir. Haşere aracılığı ile taşınmış olan küçük bir mikrop çok fazla sayıda soruna yer açabilir. Örneğin ameliyat sırasında neşter üzerinde mikrop taşıyan bir böcek gezmiş olsun. Eğer o böcek zararlı bakterileri taşıyor ise ameliyat masasında yatan hastanın hayatının sona ermesine sebep olabilir. Haşere gibi canlıların taşımış oldukları mikroplara karşı bağışıklığımız olmadığı için en kısa sürede bizi etkileyecektir.

İstanbul Hastane İlaçlama
Hastane İlaçlama Ürünlerimiz

Bu gibi olumsuz olayların gerçekleşmemesi adına hastane ilaçlama hizmetini satın alarak hastane ilaçlama işlemlerini gerçekleştirmelidir. Fabrikalar ve hastaneler en çok haşere çeken yerlerin arasında yer almaktadır. Genellikle her hastane ilaçlama yaptırıyor olsa da maalesef hala işin bilincinin farkına varmayan yerler mevcut. Ürünleri sterilize etseniz bile hiç ummadık yerden bir problem çıkabiliyor. Bu yüzden işinizi şansa bırakmadan ilaçlama yaptırmalısınız.

[WPSM_AC id=477]

Hastane ilaçlama işlemleri sırasında hastaların veya içeride bulunan çalışanları dışarıya çıkmasına gerek bile olmuyor. Çünkü hastane ilaçlama doğal ve kokusuz ilaçlar aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Ancak hastane adı kötülenmesin diye genel olarak hastane ilaçlama parçalara ayırılarak yapılıyor. Örneğin bir gün boş ameliyathane ilaçlanırken ertesi gün hastanın taburcu olduğu oda ilaçlanarak steril hale getiriliyor.

Hastane İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hastane ilaçlamaları tamamen steril bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hiçbir şekilde hastalara zararı bulunmamaktadır. İsteyen bağlı olarak hastane içerisinde hasta varken işlem yapılabileceği gibi yokken de yapılabilir. Kokusuz ve tamamen doğal bir ilaç olduğu için çevrede bulunan insanlara zararı olmamaktadır. Sadece haşerat canlılar üzerinde etkisi vardır. Hastane içinde herhangi bir haşerat var ise tespit edilerek ona göre bir çalışma yapılır.

Yıllık ilaçlama yapılacaksa da tüm doğal ve kokusuz ilaçlar hastane üzerinde kullanılarak uzun süreli koruma sağlanır. Anadolu ve Avrupa kıtasında hizmet vermekteyiz. Ancak bazı durumlarda farklı bölgelere gidebilme gibi bir şansımızda var. Firmamız sektörün öncüsü olup tamamen müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Referanslarımız arasında köklü firmalar ve devlet kurumları yer almaktadır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Firmamızın Hizmet Verdiği Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05