Menü Kapat

Kafe Böcek İlaçlama

Her kafenin ilaçlama yaptırması büyük bir zorunluluktur. İnsanların gelip yemek yiyerek, bir şeyler içtiği yerde haşere bulunma lüksü yoktur. Özellikle bu tarz yerlerde çok fazla artık olacağı için böcek gibi haşeratların türeme olasılığı normal bir yere göre çok daha yüksektir. Kafe gibi yerler normal yerlere göre çok daha fazla ilaçlama yapmak zorundadır. İlaçlama yapılmadığı takdirde kafe müşteri kaybederken, müşteri sağlığını kaybedecektir.

İstanbul'da Kafe İlaçlama
Kafe İlaçlama Ürünlerimiz

Kafe ilaçlama evet bir zorunluluk. Ancak ilaçlama sıklığını azaltacak ekstra önlemler bulunuyor. Örneğin yemek artıkları anında mekân içerisinden uzaklaştırılmalı hatta çevresinden çok daha uzak bir yere atılmalıdır. Çevrede çöp kutusu gibi haşerat çeken ürünler etraftan biraz daha uzağa götürülerek çevre güven altına alınmalıdır. Çünkü kafe ilaçlama içerideki canlıları öldürür. Dışarıda yer alan canlılar tekrar bir süre sonra kendilerini içeriye atabilirler.

Kafe İlaçlama Yapılmalı mı?

Kafe ilaçlama yapılması gereken en önemli ihtiyaçlardan birisidir. Ancak buna sadece kafe olarak bakmamak gerekir. Çünkü kafe dışında yiyecek ve içecek sektöründe hizmet veren her şirketin ilaçlama yaptırması gerekli bir ihtiyaçtır. Küçücük bir böcek bile müşteri tarafından görülse ve hakkınızda şikâyet açılsa bir daha hiç kimse sizin restoranınıza, kafenize vb. yerlerinize adım atmayacaklardır.

Bu yüzden kafe ilaçlama işlemini zorunluluk ve ihtiyaç olarak tanımlamak çok doğru olacaktır. Kafe ilaçlama fiyatları, kafe büyüklüğüne, yapılacak çalışmaya göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden yaptırmadan önce tekrar fiyat teklifi almanızda yarar var.

Kafe İlaçlama Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Kafe ilaçlamalarının sıklığı tamamen kafenin temiz tutulmasına ve çevre faktörlerine göre değişiklik gösterecektir. Ancak “böcek gelsin ilaçlatırız” düşüncesi tamamen yanlış bir düşüncedir. Çünkü müşterinin yiyeceğinin etrafında, içeceğinin etrafında yer alan bir haşerat size tazminat davası olarak geri dönüş yapacaktır.

Küçük bir masraftan kaçmak için daha fazlasını ödemeyi göze aldınız. Kafe ilaçlama şirketleri arasında İstanbul üzerinde Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren en büyük ve köklü şirket biziz. Sizde kafenizi ilaçlatmak ve haşeratları uzak tutmak isterseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Kafe ilaçlama aynı gün içerisinde ayağınıza kadar gelerek bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Firmamızın Hizmet Verdiği Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05