Menü Kapat

Okul Böcek İlaçlama

Okullar haşere kontrollerinin yapılmasının gerektiği en önemli alanların başında yer almaktadır. Çünkü okul üzerinde çok fazla sayıda çocuk olduğu için en küçük bir sağlık salgınında tüm öğrencilere yayılabilir. Hatta en kötü senaryoya baktığımızda tüm dünyayı hastalık salgını vurabilir. Bu yüzden her yıl okullarda okul ilaçlama çalışmalarının yapılması hem sağlık hem de öğrencilerin psikolojilerinin etkilenmemesi için oldukça önemlidir.

Okul İlaçlama İstanbul
Okul İlaçlama Ürünlerimiz

Firmamız ilk okul, orta okul, lise, üniversite fark etmeksizin tüm okullarda ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Özellikle okul ilaçlama okulların açılışından önce ve ara yıl tatillerinde yapılmalıdır. Bu sayede öğrenciler temiz ve sıfır bakteri barındıran bir okula giriş yaparlar.

Okul İlaçlama Sırasında Kullanılan İlaçlar Sağlıklı mı?

Evet, okulları özel olarak sağlık bakanlığı tarafından onay almış özel ilaçlar ile ilaçlamaktayız. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var, kullanılan ürünlerin hiç birisi koku yapmaz. Bu sayede yeni öğretim dönemi başladığında çocuklar tamamen huzurlu bir şekilde okumaya devam edebilir. Okullarda genellikle bit ve pire tarzında haşereler çok fazla görülebiliyor. Çünkü çok fazla boş alan mevcut ve rahatlıkla girip yaşayabilecekleri bir yuvaları var. Ancak okul kapalı olduğu zamanlarda artık olmadığı için okullarda böcek barınmıyor.

Okul açıldıktan sonra okul ilaçlaması yaptırmayan okullarda büyük sorunlar meydana gelebiliyor. İstanbul bazında okul ilaçlama genellikle büyük okullar tarafından yapılsa da küçük okullar bazen ihmal edebiliyorlar. Bu gibi durumlarda velilerin okul ilaçlaması yapılıp yapılmadıklarını sormaları en iyisi olacaktır. Çünkü bazı müdürler fırsatçı bir kişiliğe sahip veya haklarında şikâyet edilmemesi için yaptırdık söyleminde bulunabilirler. Siz yapılan okul ilaçlama işlemleri hakkında kendilerinden size yazılı bir kâğıt göstermelerini isteyebilirsiniz. Okul ilaçlama, tek bir haşere üzerine odaklanılan bir çalışma değildir.

Bu yüzden diğer alanlara göre biraz daha masraflı olabilmektedir. Ancak okul ilaçlaması yaptırmak her belediyenin öğrencilere karşı borcudur. Yaptırmayan okullarda bit salgını gibi sorunlar yaşanabiliyor. Erken önlem almak hayat kurtarır sözü durduk yere çıkmamıştır. Okul ilaçlaması yapıldıktan sonra çocuğunuzu gönül rahatlığı ile okula yollayabilirsiniz. Bit, örümcek, hamam böceği, çıyan gibi tüm canlılardan korunmuş olacaklar.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Firmamızın Hizmet Verdiği Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05