Menü Kapat

Otel Böcek İlaçlama

Otel ilaçlama kesinlikle bir otelde yapılması gereken en önemli çalışmadır. Çünkü otellerde iki farklı madde sizlere müşteri kazandırır. Bunlar;

*Otel çalışanlarının samimiyeti ve güler yüzlülüğü ve

*Otel odalarının, otel çevresinin ne kadar temiz olduğu.

Otel üzerinde temizlik görevlileri olsa da otel ilaçlama profesyonel kişiler tarafından sezonluk otellerde bir kez 12 ay çalışan otellerde ise en az iki kez yapılması gerekir. Otel ilaçlama işlemleri diğer ilaçlama modellerine göre çok daha zordur. Çünkü tek bir haşere üzerine ilaçlama gerçekleştirmezsiniz. Bunun yerine tüm haşereleri kovmak ve uzak tutmak amacı ile otel ilaçlama gerçekleştirilir. Otel de ilaçlama yapılacak çok fazla yer vardır. Özellikle beş yıldızlı otellerde mutfak bölümü kesinlikle titizlik ile ilaçlanmalıdır.  

İstanbul Otel İlaçlama
Otel İlaçlama Ürünlerimiz

Aranızda turizm üzerinde çalışmış olan ve mutfakta bulunmuş olanlar vardır. İster beş yıldızlı isterse motel olsun mutfağın durumu genelde pek iç açıcı olmuyor. Bizim burada şimdi bu otel çok pis ve böcekli gibi bir söylemde bulunmamız doğru olmayacaktır. Ancak yeme ve içme sektöründe normal yerlerden çok daha fazla dikkat edilmesi gerekir.

Çünkü yenilen yemekler üzerinden mikrop kapmak çok daha kolaydır. Bunun dışında bazı eski otellerde tahta kuruları problemi olduğunu biliyoruz. Ancak buna rağmen bu şekilde hizmet vermeye devam eden birçok işletme mevcut. Özellikle otelcilik ile uğraşan girişimciler lütfen insan sağlığı ile oynamayın. Emin olun otelde yaptıracağınız ilaçlama size kazanç olarak geri dönecektir. Kısaca para parayı çeker olarak tanımlarsak sanırım girişimcilerimiz çok daha iyi anlayacaktır.

Otelde İlaçlama Ne Zaman Yapılmalıdır?

Sezonluk otellerde, ilaçlama otelin hazırlıklarına başlamadan önce etraf tamamen dağınık durumdayken yapılmalıdır. 12 ay açık olan oteller ise mevsim geçişlerinde haşere durumuna göre otel ilaçlaması yaptırabilirler. Yaz otelleri en çok ilaçlama masrafını yazın yaparken, kış otellerinin en çok masrafı kışın yapmaları çok daha iyi olacaktır. Burada fazla masraftan kastımız detaylı bir ilaçlama çalışmasıdır. Normal geçiş dönemlerinde sadece örümcek, böcek ilaçlama gibi işlemler yeterli olur. Ancak otel yılda bir kez tamamen her haşaratı engelleyecek ilaçlama yaptırmalıdır.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Firmamızın Hizmet Verdiği Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05