Menü Kapat

Bakırköy İlaçlama

Bakırköy’de yoğun bir şekilde mücadele ettiğimiz haşereler fiziksel olarak küçük ve hızlı olduklarından hemen hemen her türlü ortamlarda kolaylıkla hareket etmektedirler. Hareket ettikleri bu yerler kimi zaman banyo, kimi zaman apartman boşluğu, kimi zaman tuvalet ve kimi zaman mutfak olabilmektedir. Bir hamam böceğinin bir gece 6 km gezebildiği göz önünde bulundurulursa ne denli hastalık taşıyıcısı canlılar oldukları anlaşılabilir. Firmamız 10 yılı aşkın süredir Bakırköy İlçesinde %100 Garantili hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Haşerelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız ilaçlama işlemini profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Bakırköy Fare İlaçlama Servisi olarak sizi her türlü haşereden kurtarmak için 7/24 çalışıyoruz. İstanbul geneli hizmet veren firmamız Bakırköy İlçesinde geniş servis ağına ve tecrübesine sahiptir.

Bakırköy Haşere İlaçlama
Bakırköy İlaçlama Ürünlerimiz

Bakırköy Pire İlaçlama Firmaları

İstanbul’da sık sık mücadele edilen ve insanların başına ağrıtan haşere türlerinden birisi de pirelerdir.  Pireler, genelde kedi ve köpek gibi hayvanları konak olarak tutarak yaşar. İnsanları konak tutmazlar fakat ısırıklarıyla kötü bir görüntüye ve kaşıntıya neden olurlar. Bu yüzden, birçok kişi İstanbul pire ilaçlama hizmetini alabilecekleri bir firma aramaktadır.

Diğer ilaçlama işleri gibi, pire ilaçlama da son derece önemli ve dikkatle yapılması gereken bir ilaçlama işlemidir. Firmamız dikkatli ve hijyenik şekilde bu işlemi de yapar. İlaçlama işlemlerinde, size en iyi sonucu vermek ve en uygun fiyata bu işi yapmak için çaba göstermekteyiz. 0-100 m2 arasındaki yerlerde 60-80 TL arasında ilaçlama işlemini yapmaktayız. İlaçlama ücreti, mekânın metre karesine orantılı bir artış gösterir.  Eğer evinizde veya işyerinizde ilaçlama işlemi yaptıracaksanız, dikkat etmeniz gereken öncelikli konunun, işin ne kadar iyi yapıldığı ve insan sağlığına uygunluğunun olması gerektiğini unutmayın. Biraz daha az ödeme yapmak için sağlığınızdan olmayın.

WestPest Haşere Kontrol Hizmetleri şirketimiz, şu ana kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemlerde de her türlü haşere sorunundan kurtulmanızı sağlayan en iyi yardımcınız olmaya devam edecektir.

Bakırköy fare İlaçlama Firmaları

Farelerle mücadele konusunda mutlaka dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Bunlar arasında ilk olarak, farelerin davranışlarının ve biyolojik özelliklerinin bilinmesi gerekir. Fareler çok hızlı şekilde üreme gösterirler ve bir arada yaşayan, sosyal canlılardır. Bu maalesef şu anlama gelmektedir ki, evinizde veya işyerinizin etrafında bir fare gördüyseniz,  muhtemelen etrafta daha çok sayıda fare vardır. Bu noktada bakılması gerekense farenin türüdür. Ev faresi, lağım faresi ve çatı faresi olarak anılan çeşitli fare türleri, kurtulmak için yardımımızı almak isteyebileceğiniz sorunlar arasında bulunabilirler. Aralarından en büyük olan ve mutlaka profesyonel mücadele gerektireni, lağım faresidir. Evinizde bir lağım faresi gördüğünüz anda bize haber vermeniz, doğru ve hızlı mücadele açısından oldukça önemlidir. Firmamız, farelerle mücadele için üç farklı yöntem kullanmaktadır.  Bunlar, istasyon mum blok ilaçlama yöntemi, pelet serpme ile ilaçlama yöntemi ve pasta zehir ile ilaçlama yöntemidir. Evinizdeki farenin veya farelerin durumuna göre bunlardan uygun olanı uygulanır. Firmamız, İstanbul çapında karşılaşabileceğiniz fare sorunlarıyla en iyi şekilde mücadele etmenize yardım eden şirket olacaktır.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Servis Ağımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05