Menü Kapat

Beylikdüzü İlaçlama

Beylikdüzü’nde yoğun bir şekilde mücadele ettiğimiz haşereler fiziksel olarak küçük ve hızlı olduklarından hemen hemen her türlü ortamlarda kolaylıkla hareket etmektedirler. Hareket ettikleri bu yerler kimi zaman banyo, kimi zaman apartman boşluğu, kimi zaman tuvalet ve kimi zaman mutfak olabilmektedir. Bir hamam böceğinin bir gece 6 km gezebildiği göz önünde bulundurulursa ne denli hastalık taşıyıcısı canlılar oldukları anlaşılabilir. Firmamız 10 yılı aşkın süredir Beylikdüzü İlçesinde %100 Garantili hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Haşerelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız ilaçlama işlemini profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Beylikdüzü Fare İlaçlama Servisi olarak sizi her türlü haşereden kurtarmak için 7/24 çalışıyoruz. İstanbul geneli hizmet veren firmamız Beylikdüzü İlçesinde geniş servis ağına ve tecrübesine sahiptir.

Beylikdüzü Haşere İlaçlama
İlaçlama Ürünlerimizin Markası

Beylikdüzü Kemirgen Kontrol Hizmetlerimiz

Fare kontrol hizmetleri için Firmamızla iletişime geçmek oldukça kolaydır. İlk olarak, internet sitemizi kullanabilir ve oradaki belirtilen farklı iletişim yöntemlerinden yararlanarak bize haber verebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtikten sonra, fare kontrolü için ilk yapacağımız işlem,  keşif çalışmasıdır. Profesyonel ekibimiz, ilaçlama istenen alana gelir ve alanda keşif yapar. Alanın özelliklerini keşfetmek bize alana uygun müdahaleyi daha iyi yapma anlamına gelir. Daha sonra, başınıza dert olan haşerenin türü ve özellikleri belirlenir ve nasıl bir müdahalenin uygun olacağı kararlaştırılmaya çalışır. Örneğin, fare ilaçlama hizmeti için bize başvurduğunuzda, farenin türünün ne olduğuna göre hareket edilir. Lağım faresi ve ev faresi için farklı yoğunlukta ve farklı şekillerde müdahale seçeneklerimiz mevcuttur.

Daha sonra, ilaçlama işlemine geçilir, alana ve mücadele edilecek haşerenin çeşidine göre ilaçlama işlemi kısa sürede yapılır ve birçok haşerede %100 sonuç garantisi sizlere sunulur. Fakat size düşen görevler de bu noktada önemlidir. İlk olarak, haşerelerin görüldüğü ilk anda bizle iletişime geçmeniz, bize daha iyi müdahale şansı sunar.  Birçok haşere türü çok hızlı üreme hızına sahiptir, bu yüzden kaybedilen her vakit daha çok problem demektir. Örneğin, pire ilaçlama konusunda, erken müdahale hayati önem taşır. Bize haber verdiğiniz andan 1 saat sonra, İstanbul’un her ilçesinde müdahaleye geliriz. Firmamız 7/24 hizmet veren bir firmadır ve her saat ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Fare İlaçlama Hizmetinin Ücretleri

Merdiven altı diye tabir edebileceğimiz bazı firmalar, 150-200 metre kare alanları, 50 TL civarında bir ücretle ilaçlayabileceklerini söyleyecektir.  Bu fiyatlar cazip gelse de, bu firmalardan uzak durmak sizin yararınıza olacaktır. Çünkü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ilaçlar kullanan, yapacakları ilaçlama hizmetleriyle fareleri tamamen ortadan kaldıracaklarını ve insan sağlığına zarar vermeyeceğini garanti eden firmaların bu kadar ucuz fiyatlandırma sunması imkânsızdır. Bu fiyatları gördüğünüzde, söz konusu firmaların insan sağlığına zarar vereceğini ve fare sorununu çözmek yerine büyütme ihtimalinin olduğunu da aklınızda tutun.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Servis Ağımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05