Menü Kapat

Eyüp İlaçlama

Eyüp’te yoğun bir şekilde mücadele ettiğimiz haşereler fiziksel olarak küçük ve hızlı olduklarından hemen hemen her türlü ortamlarda kolaylıkla hareket etmektedirler. Hareket ettikleri bu yerler kimi zaman banyo, kimi zaman apartman boşluğu, kimi zaman tuvalet ve kimi zaman mutfak olabilmektedir. Bir hamam böceğinin bir gece 6 km gezebildiği göz önünde bulundurulursa ne denli hastalık taşıyıcısı canlılar oldukları anlaşılabilir. Firmamız 10 yılı aşkın süredir Eyüp İlçesinde %100 Garantili hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Haşerelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız ilaçlama işlemini profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Eyüp Fare İlaçlama Servisi olarak sizi her türlü haşereden kurtarmak için 7/24 çalışıyoruz. İstanbul geneli hizmet veren firmamız Eyüp İlçesinde geniş servis ağına ve tecrübesine sahiptir.

Eyüp Haşere İlaçlama
İlaçlamada Kullandığımız Ürünler

Eyüp Fare İlaçlama

Avrupa yakası fare ilaçlama işleri arasında yer alan Eyüp’teki haşere kontrol hizmetlerimiz, tüm İstanbul için geçerli olduğu gibi Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından belirlenen kriterlere uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Biyosidal Ürün Kullanma Ruhsatına sahip olan firmamız, dünyanın önde gelen kimya şirketleri tarafından üretilen ve insan sağlığına zararı olmayan Biyosidal ürünlerle gerçekleştirdiği ilaçlama işlerini, %100 sonuca ulaşma garantisiyle yapmaktadır. Yani haşere sorunlarınız için WestPest Haşere Kontrol Hizmetleri şirketine başvurmanız, her türlü haşere probleminizin en uygun şartlarda ve en kısa sürede ortadan kaldırılacağı anlamına gelmektedir.

Eyüp Fare İlaçlama Hizmetlerimiz ve Maliyetleri

İstanbul’un farklı noktalarına 1 saat içinde Acil Haşere İlaçlama Hizmeti verebilen firmamızın talep ettiği ücretler, sonuç garantisi vermeyen fare ilaçlama şirketlerinin istediği ücretlerden çok daha yüksek ücretler değildir. İlaçlamada kullandığımız kaliteli Biyosidal ilaçların maliyetlerinin 40-50 TL civarında olduğu düşünülürse, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüne göre 80-120 TL civarında bulunan ilaçlama maliyetleri, piyasada ulaşabileceğiniz en uygun ücretler olarak kabul edilebilirler. Periyodik ilaçlama hizmetimizden faydalanmak isteyen firmalardan talep edeceğimiz ücretlerse biraz< daha düşük olacaktır. %100 sonuç garantisiyle sunulan ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmetlerimiz için talep ettiğimiz ücretlerin, fare ilaçlama sektöründeki en ucuz fiyatlar olmasa da en ekonomik fiyatlar olduğunu söyleyebiliriz. Hizmetlerimizden faydalanmak ve ücretler hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerinizi kullanarak bizimle temasa geçebilirsiniz.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Servis Ağımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05