Menü Kapat

Fatih İlaçlama

Fatih’te yoğun bir şekilde mücadele ettiğimiz haşereler fiziksel olarak küçük ve hızlı olduklarından hemen hemen her türlü ortamlarda kolaylıkla hareket etmektedirler. Hareket ettikleri bu yerler kimi zaman banyo, kimi zaman apartman boşluğu, kimi zaman tuvalet ve kimi zaman mutfak olabilmektedir. Bir hamam böceğinin bir gece 6 km gezebildiği göz önünde bulundurulursa ne denli hastalık taşıyıcısı canlılar oldukları anlaşılabilir. Firmamız 10 yılı aşkın süredir Fatih İlçesinde %100 Garantili hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Haşerelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız ilaçlama işlemini profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Fatih Böcek İlaçlama Servisi olarak sizi her türlü haşereden kurtarmak için 7/24 çalışıyoruz. İstanbul geneli hizmet veren firmamız Fatih İlçesinde geniş servis ağına ve tecrübesine sahiptir.

Fatih Haşere İlaçlama
Fatih’te Kullandığımız Ürünler

Fatih Böcek İlaçlama

Fatih, İstanbul’un en eski ilçelerinden biridir ve 400.000 üzerinde bir nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle yaz aylarında, İstanbul’un birçok ilçesi gibi, Fatih de böcek istilası sorunuyla baş başa kalmaktadır. Fatih’in birçok sakini, böceklerin sayısının kontrol edilemeyecek seviyeye ulaşmasından dolayı,  böcek kontrol hizmetleri veren firmalardan Fatih böcek ilaçlama hizmeti istemektedir.

Fatih Böcek İlaçlama Firmaları

İnternette yapacağınız ufak bir aramayla, Fatih ilçesine hizmet veren birçok haşere kontrol firmasına ulaşabilirsiniz. Fakat bu firmaların bazılarından hizmet almış insanlarla konuştuğunuzda, sonuçlardan şikâyetçi olan birçok kişi olduğunu göreceksiniz. Bunun temel nedeni, birçok firmanın, böcek ilaçlama hizmeti vermekten ziyade, bu işten kolay yoldan para kazanma peşinde olmasıdır. Özellikle ucuz fiyatlarıyla dikkat çeken merdiven altı firmalardan uzak durmak gerekir. Çünkü böcek kontrolü işi, insan sağlığıyla ciddi derecede ilgili bir işlemdir. Özellikle, kullanılan ilaçların kalitesiz olması, insanlarda birçok alerjiye, hastalığa sebep olabilmektedir. İnsan sağlığını tehdit etmesinin yanı sıra, böcek problemini çözmeyi de başaramaz.

Bu yüzden, Fatih böcek ilaçlama firmaları arasından tercih yaparken, en çok üzerinden durmanız gereken konu, tercih ettiğiniz firmanın insan sağlığına ne kadar önem verdiği ve kullandığı teçhizatın ve ilaçların ne kadar kaliteli olduğudur. Uzun zamandır bu alanda hizmet veren firmamız, Batı Haşere Kontrol, içinizin rahat etmesini sağlayacak tüm yeterliliklere sahiptir. Kullandığı ilaçlar ve teknikler, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) standartlarına tamamen uygundur. Bunun yanında, kullanılan biyosidal ilaçlar oldukça kalitelidir ve dünyada bu iş için en çok tercih edilen ilaçlardır. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. İlaçlamayı yapacak olan ekip de, işinde profesyonel, işini insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde yapmayı görev edinmiş personellerden oluşmaktadır.

Böcek ilaçlama işlemi yaparken, firmamızı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Firmamız, İstanbul’un her iki yakasına da hizmet vermektedir. Fatih ilçesinin sakinleri, Avrupa Yakası böcek ilaçlama hizmetini oldukça kolay ve hızlı şekilde alabilirler. 

Fatih Böcek İlaçlama Hizmetinin Ücretleri

İnternette bir araştırma yaptığınızda Fatih böcek ilaçlama konusunda, farklı firmaların farklı fiyatlar sunduğunu fark edeceksiniz. Özellikle, oldukça ucuz fiyat veren bazı firmalar dikkatinizi çekecektir. Firmamızın fiyatlandırma politikası, bu tip ucuz fiyat veren firmalardan bir tık üsttedir.  150-200 metre kare civarındaki alanları 80-120 TL aralığında ilaçlarız. Fakat fiyattaki bu yükseklik, kullanılan ilacın kalitesinden ve %100 oranda çözüm garantisi sunulmasındandır.  Çeşitli işletmelere dönemsel olarak verilen ‘’periyodik ilaçlama’’ hizmetinin ücreti, bu fiyatlandırmanın altındadır.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Fare İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Servis Ağımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05
Powered by