Menü Kapat

Güngören İlaçlama

Güngören’de yoğun bir şekilde mücadele ettiğimiz haşereler fiziksel olarak küçük ve hızlı olduklarından hemen hemen her türlü ortamlarda kolaylıkla hareket etmektedirler. Hareket ettikleri bu yerler kimi zaman banyo, kimi zaman apartman boşluğu, kimi zaman tuvalet ve kimi zaman mutfak olabilmektedir. Bir hamam böceğinin bir gece 6 km gezebildiği göz önünde bulundurulursa ne denli hastalık taşıyıcısı canlılar oldukları anlaşılabilir. Firmamız 10 yılı aşkın süredir Güngören İlçesinde %100 Garantili hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Haşerelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız ilaçlama işlemini profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Güngören Fare İlaçlama Servisi olarak sizi her türlü haşereden kurtarmak için 7/24 çalışıyoruz. İstanbul geneli hizmet veren firmamız Güngören İlçesinde geniş servis ağına ve tecrübesine sahiptir.

Güngören Haşere İlaçlama
Kullandığımız İlaçlama Ürünleri

Güngören Fare İlaçlama

Güngören fare ilaçlama hizmetimiz, uygun malzemelerle kısa süre içinde verilen bir hizmet olmasının yanı sıra, dünyadaki ve ülkemizdeki sağlık örgütlerinin/kuruluşlarının belirledikleri ve onayladıkları kriterlere uygun olarak verilen hizmetlerdir. Bu hizmet karşılığında talep ettiğimiz ücretler ise, kendi başınıza haşere kontrol işleri yaptığınız durumlarla ya da fare ilaçlama işi için yetkin olmayan bir firmayla çalışmanız durumunda katlanmak zorunda kalabileceğiniz maliyetlere oranla çok daha uygun ücretler/maliyetlerdir.

Güngören Fare İlaçlama Fiyatlarımız

Haşere sorununun türüne, büyüklüğüne ve ilaçlanan alanın boyutuna bağlı olarak belirlenen fare ilaçlama fiyatlarımız ise 250 m2 büyüklüğündeki alanlara kadar 100-200 TL aralığında kalan fiyatlar olacaktır. Dolayısıyla yaşam kalitenizi önemli ölçüde düşürebilen haşere sorunlarınızdan kurtulmanın maliyeti birkaç paket sigara ücretiyle kıyaslanabilecek kadar düşük maliyetlerdir. Fare ilaçlama İstanbul çapında verdiğimiz bir hizmet olduğundan, Güngören dâhil olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerindeki ücretlerimiz aynı seviyelerde bulunmaktadır.

Neden Bizim Güngören Fare İlaçlama Firmamız

İstanbul çapında hizmet veren ve şehrin her iki yakasındaki ilçelere 1 saatlik süre içinde hizmet sunabilen firmamız, son 5 yıl içinde 10 bin civarındaki müşteriye hizmet veren bir firmadır. Bu müşterilerimizin tamamının haşere sorunlarından kurtulmasını sağlayan WestPest Haşere Kontrol Hizmetleri firmamız, fare ilaçlama sektörünün lider firmalarından birisidir. Gerekli yatırımları yapan, tecrübeli ve eğitimli personelle çalışan, uygun donanımlara ve geniş bir servis ağına sahip olan firmamız, dünyanın önde gelen şirketleri ( Bayer – BASF ) üretilen Biyosidal ürünleri kullanarak ilaçlama işlerini gerçekleştiren firmamız, sektörde %100 sonuç garantisi veren ve bu hedefe ulaşan ender firmalardan bir tanesi durumunda bulunmaktadır.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Servis Ağımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05