Menü Kapat

Kartal İlaçlama

Kartal’da yoğun bir şekilde mücadele ettiğimiz haşereler fiziksel olarak küçük ve hızlı olduklarından hemen hemen her türlü ortamlarda kolaylıkla hareket etmektedirler. Hareket ettikleri bu yerler kimi zaman banyo, kimi zaman apartman boşluğu, kimi zaman tuvalet ve kimi zaman mutfak olabilmektedir. Bir hamam böceğinin bir gece 6 km gezebildiği göz önünde bulundurulursa ne denli hastalık taşıyıcısı canlılar oldukları anlaşılabilir. Firmamız 10 yılı aşkın süredir Kartal İlçesinde %100 Garantili hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Haşerelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız ilaçlama işlemini profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Kartal Fare İlaçlama Servisi olarak sizi her türlü haşereden kurtarmak için 7/24 çalışıyoruz. İstanbul geneli hizmet veren firmamız Kartal İlçesinde geniş servis ağına ve tecrübesine sahiptir.

Kartal Haşere İlaçlama
Kartal İlaçlama Ürünlerimiz

Kartal Fare İlaçlama

Anadolu yakası fare ilaçlama hizmetlerimiz arasında bulunan Kartal ilçesinde sunduğumuz fare ilaçlama hizmetleri, uzman personelimiz tarafından uygun donanım ve böceğin türüne, mekânın ihtiyaçlarına göre belirlenen Biyosidal ilaçlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) yönergeleri doğrultusunda Türkiye Halk Sağlığı Kurumu‘nun uygun gördüğü kriterlere uygun olarak sunduğumuz fare ilaçlama hizmeti, yine Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’ndan aldığımız Biyosidal Ürün Uygulama Ruhsatına dayanarak ve ona uygun şekilde yaptığımız işlerdir. Bayer – BASF gibi dünyada kimya alanında faaliyet gösteren dev firmalar tarafından üretilen Biyosidal ürünleri kullandığımız fare ilaçlama işlemi, %100 sonuç garantisiyle gerçekleştirdiğimiz işlemlerdir.

Sonuç alamadığını, gerçekleştirdiğimiz ilaçlama işlemi sonucunda problemin halledilmediğini bildiren müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz ikinci fare ilaçlama servisi hizmetimiz ise yaptığımız işe olan güvenimizin önemli bir göstergesidir. Son 5 yıl içinde hizmet verdiğimiz binlerce müşterimize (kurumsal işletmelerin ağırlıklı olduğu müşterilerimiz) verdiğimiz bu garantiden faydalanan kişilerin/işletmelerin oranı ise sadece %1 seviyesinde kalmaktadır. Yani ilk ilaçlama sonundaki başarı oranımızın %99 seviyesinde olduğunu, ikinci bir ilaçlama servisi talep eden müşterilerimize sorgusuz ve ücretsiz olarak sunduğumuz ilaçlama hizmeti sonrasındaki toplam başarı oranımızın %100 olduğunu söyleyebiliriz.

Kartal Fare İlaçlama İşinin Maliyeti

Pire ilaçlama İstanbul için farklı fiyatlarla sunulan bir hizmet olabilir. Diğer haşere türleri söz konusu olduğunda da ilaçlama işinin fiyatları değişebilir. Fare ilaçlama işlerinin maliyeti, haşere türüne ve sorunun büyüklüğüne, kullanılan ilaçların kalitesine ve ilaçlanan mekânın büyüklüğüne göre değişecektir.

Örnek vermek gerekirse, firmamız tarafından kullanılan kaliteli Biyosidal ilaçlarla gerçekleştirilen fare ilaçlama fiyatları şu şekildedir:

  • 0-100          m2            =100-120 TL
  • 100-150      m2            =120-150 TL
  • 150-250      m2            =150-200 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Söz konusu fiyatlar hemen her türlü haşere sorunu için yaklaşık aynı seviyelerde bulunmaktadır. Kaliteli Biyosidal ilaçların kullanıldığı ve sorundan %100 kurtulma garantisi sunan ilaçlama işlerinin maliyetlerinin bu fiyatlardan daha düşük olamayacağını tahmin edersiniz. Çeşitli işletmelerin talep ettiği periyodik fare ilaçlama işi için belirlediğimiz fiyatlar ise biraz daha düşük seviyelerde bulunmaktadır. WestPest Haşere Kontrol Hizmetleri şirketinin iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşırsanız, periyodik fare ilaçlama işi ve diğer fare ilaçlama işleri hakkında daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Servis Ağımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05