Menü Kapat

Sancaktepe İlaçlama

Sancaktepe’de yoğun bir şekilde mücadele ettiğimiz haşereler fiziksel olarak küçük ve hızlı olduklarından hemen hemen her türlü ortamlarda kolaylıkla hareket etmektedirler. Hareket ettikleri bu yerler kimi zaman banyo, kimi zaman apartman boşluğu, kimi zaman tuvalet ve kimi zaman mutfak olabilmektedir. Bir hamam böceğinin bir gece 6 km gezebildiği göz önünde bulundurulursa ne denli hastalık taşıyıcısı canlılar oldukları anlaşılabilir. Firmamız 10 yılı aşkın süredir Sancaktepe İlçesinde %100 Garantili hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Haşerelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız ilaçlama işlemini profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Sancaktepe Fare İlaçlama Servisi olarak sizi her türlü haşereden kurtarmak için 7/24 çalışıyoruz. İstanbul geneli hizmet veren firmamız Sancaktepe İlçesinde geniş servis ağına ve tecrübesine sahiptir.

Sancaktepe Haşere İlaçlama
Sancaktepe İlaçlama Ürünlerimiz

Sancaktepe Fare İlaçlama

Anadolu yakası Fare ilaçlama hizmetimizde ve tüm İstanbul ilçelerinde verdiğimiz hizmetlerde geçerli olan kriterler, Sancaktepe ilçesinde verdiğimiz hizmetlerde de geçerlidir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından kabul edilen kriterlere uygun olarak sunduğumuz hizmetler, firmamızın sahip olduğu anlayış gereğince %100 müşteri memnuniyetine ulaşma hedefiyle verilen hizmetlerdir.

Dünyanın önde gelen kimya şirketleri (Bayer gibi) tarafından üretilen Biyosidal ürünleri kullanarak gerçekleştirdiğimiz fare ilaçlama işleri gibi tüm fare ilaçlama işleri, uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen ve %100 sonuç garantisiyle sunulan hizmetlerimiz arasında bulunmaktadırlar.

Sancaktepe Haşere İlaçlama Şirketleri

Firmamız geniş servis ağıyla, uygun donanımlarla, tecrübeli ve eğitimli personeliyle hizmet veren, İstanbul fare ilaçlama işlerinin tamamını kaliteli ve güvenli Biyosidal ürünleri kullanarak gerçekleştiren bir firmadır. Pire ilaçlama gibi her türlü fare ilaçlama işi için firmamızdan faydalanabilirsiniz. Başka bir firmayla çalışmayı tercih etmeniz durumunda, aşağıda açıkladığımız kriterlere uygun şekilde hizmet veren bir firma olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Sancaktepe Fare İlaçlama Şirketinde Olması Gereken Özellikler

Sancaktepe ilçesinde veya İstanbul’un herhangi bir bölgesinde ya da ülkemizin farklı yerlerinde fare ilaçlama işlerinde yardım almak isteyen kişilerin  şu özellikleri taşıyan firmalarla çalışmaları uygun olur:

  • Sivrisinek ilaçlama gibi işlerde ya da diğer fare ilaçlama işlerinde uzmanlaştığını söyleyen firmanın Biyosidal Ürün Kullanma Ruhsatına sahip olması gerekir. İnsan sağlığına zarar vermeden farelerle mücadele edilmesini sağlayan kaliteli biyosidal ürünler, firmamızın üstlendiği tüm fare ilaçlama işlerinde kullandığı ürünlerdir.
  • Fare ilaçlama şirketinin talep ettiği ücretler yaptıkları işim kalitesi hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir. Kutusu 40-50 TL olan ilaçlarla yapılması gereken ilaçlama işleri için 50-60 TL talep eden şirket, (büyük ihtimalle) sonuca ulaşma garantisi vermeyen ve insan sağlığına zarar verebilen ilaçlar kullanmayı planlıyordur.

Sancaktepe Fare İlaçlama İşlerinin Maliyeti

Fare ilaçlama işlerinin maliyeti, mücadele edilen haşere türüne ve büyüklüğüne, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüne ve kullanılan ilaçların kalitesine bağlı olarak değişecektir. Firmamız tarafından İstanbul fare ilaçlama işleri için talep edilen ücretler metre kareye göre hesaplanmakta olup, 150-250 m2 alanlar söz konusu olduğunda bile 100 TL civarında bulunmaktadır. %100 sonuç garantili olarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak ve ücretler hakkında ayrıntılı bilgiler edinmek için yapmanız gereken iş, iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmaktır.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Servis Ağımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05