Menü Kapat

Şişli İlaçlama

Şişli’de yoğun bir şekilde mücadele ettiğimiz haşereler fiziksel olarak küçük ve hızlı olduklarından hemen hemen her türlü ortamlarda kolaylıkla hareket etmektedirler. Hareket ettikleri bu yerler kimi zaman banyo, kimi zaman apartman boşluğu, kimi zaman tuvalet ve kimi zaman mutfak olabilmektedir. Bir hamam böceğinin bir gece 6 km gezebildiği göz önünde bulundurulursa ne denli hastalık taşıyıcısı canlılar oldukları anlaşılabilir. Firmamız 10 yılı aşkın süredir Şişli İlçesinde %100 Garantili hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Haşerelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız ilaçlama işlemini profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Şişli Fare İlaçlama Servisi olarak sizi her türlü haşereden kurtarmak için 7/24 çalışıyoruz. İstanbul geneli hizmet veren firmamız Şişli İlçesinde geniş servis ağına ve tecrübesine sahiptir.

Şişli Haşere İlaçlama
Kullandığımız İlaçlama Ürünlerimiz

Şişli Fare İlaçlama

Şişli, İstanbul’da yaşam kalitesi standartlarının en üst seviyelerde olduğu ilçelerden birisi olmasına ve en çok tercih edilen İstanbul ilçelerinden birisi olmasına rağmen, İstanbul fare ilaçlama hizmetlerine ihtiyaç duyulabilen ilçelerden bir tanesidir. İstanbul’un deniz kenarında yer alan ve nemli bir ortama sahip olma durumundan etkilenen ilçe, farklı haşere türlerinin yaşamlarını devam etmelerini sağlayan, çoğalmalarına ve beslenmelerine olanak tanıyan yerlerden birisi durumunda bulunmaktadır.

Şişli’de fareilaçlama hizmetlerimizden faydalanan yerler arasında, restoranlar ve depolar gibi iş yerleri bulunmaktadır. Genellikle periyodik ilaçlama hizmeti alan bu işletmeler, ürünlerinin zarar görmesini istemeyen veya müşterilerinin haşere sorunlarıyla yüzleşmesini istemeyen işletmelerdir. Şişli fare ilaçlama hizmetlerinin en çok talep edildiği İstanbul ilçelerinden birisi olmasa da, önlem ve korunma amaçlı fare ilaçlama işlemlerine sıklıkla başvurulan yerlerden birisidir.

Şişli Fare İlaçlama Hizmetimiz

Fare ilaçlama İstanbul çapında farklı haşere türleri için talep edilen bir hizmettir. Şişli gibi bölgelerde en çok talep edilen hizmetlerimiz arasında fare ilaçlama işi gelmektedir. Özenli bir şekilde yapılması gereken bu iş, firmamızda istihdam edilen uzman ve tecrübeli personel tarafından, kaliteli ve sonuç garantisi sunan Biyosidal ürünler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Tabi Şişli fare ilaçlama hizmetlerimiz arasında diğer haşere türleriyle mücadeleyi hedefleyen ilaçlama işleri de bulunmaktadır. Ülkemizde ve İstanbul’da en çok karşılaşılan haşere türleri fare, hamam böceği, pire, +kalorifer böceği gibi türler olsa da, firmamız bünyesinde hizmet veren uzman personel, her türlü haşere sorunuyla baş etmek üzere eğitilmiş olan kişilerdir. Dolayısıyla fare, pire ve benzeri bilinen haşere türlerinin yanı sıra, aklınıza gelmeyen ve sık rastlanmayan haşere türlerinden kaynaklanan sorunlarınızda da bizi arayabilirsiniz.

Şişli Fare İlaçlama Hizmetlerimiz ve Maliyetleri

Şişli ilçesinde fareilaçlama hizmetlerimiz için talep ettiğimiz ücretler İstanbul’un diğer bölgeleri için talep ettiğimiz ücretlerden farklı değildir.

Pire ilaçlama veya farelere karşı yapılan ilaçlama türündeki tüm fare ilaçlama işleri için talep ettiğimiz ücretler şu aralıklarda bulunmaktadır:

  • 0-100          m2            =80-120 TL
  • 100-150      m2            =120-150 TL
  • 150-250      m2            =150-200 TL
  • +250           m2            =Bizimle İletişime Geçiniz.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Servis Ağımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05