Menü Kapat

Ümraniye İlaçlama

Ümraniye’de yoğun bir şekilde mücadele ettiğimiz haşereler fiziksel olarak küçük ve hızlı olduklarından hemen hemen her türlü ortamlarda kolaylıkla hareket etmektedirler. Hareket ettikleri bu yerler kimi zaman banyo, kimi zaman apartman boşluğu, kimi zaman tuvalet ve kimi zaman mutfak olabilmektedir. Bir hamam böceğinin bir gece 6 km gezebildiği göz önünde bulundurulursa ne denli hastalık taşıyıcısı canlılar oldukları anlaşılabilir. Firmamız 10 yılı aşkın süredir Ümraniye İlçesinde %100 Garantili hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Haşerelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız ilaçlama işlemini profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Ümraniye Fare İlaçlama Servisi olarak sizi her türlü haşereden kurtarmak için 7/24 çalışıyoruz. İstanbul geneli hizmet veren firmamız Ümraniye İlçesinde geniş servis ağına ve tecrübesine sahiptir.

Ümraniye Haşere İlaçlama
Ümraniye İlaçlama Ürünlerimiz

Ümraniye Fare İlaçlama

Anadolu yakası fare ilaçlama hizmetlerimiz ve aynı şekilde Avrupa yakasında verdiğimiz hizmetler, her iki yakada bulunan şubelerimiz ve 8 tane mobil aracımız sayesinde kısa sürede verebildiğimiz, 1 saat gibi bir süre içinde haşere sorunu yaşayan eve ya da iş yerine ulaşabildiğimiz hizmetlerdir. Dünyanın önde gelen kimya şirketleri tarafından üretilen Biyosidal ilaçları kullanarak gerçekleştirdiğimiz  fare ilaçlama işleri gibi böcek ilaçlama işlemleri, %100 sonuç garantisiyle sunduğumuz hizmetlerdir. Müşterimiz gerçekleştirdiğimiz ilaçlama sonrasında sorundan kurtulamadığını belirtirse, sorgusuz biçimde ve ücretsiz olarak ikinci bir ilaçlama servisi sunmaktayız.

Ümraniye Fare İlaçlama Şirketleri

Ümraniye fare ilaçlama şirketleri arasında da ismine rastlayabileceğiniz şirketimiz WestPest Haşere Kontrol Firması, İstanbul çapında hizmet veren bir şirkettir. Son 5 yıllık süre içinde binlerce müşteriye fare ilaçlama / haşere kontrol hizmetleri sağlayan firmamız, bulunduğu sektörde (İstanbul’da ve ülke çapında) lider konumunda bulunan bir firmadır.

Ümraniye Fare İlaçlama Hizmetimizin Maliyeti

Fare ilaçlama işlerinin maliyeti, haşere türü, sorun büyüklüğü, ilaçlama yapılacak alanın m2 cinsinden büyüklüğü gibi faktörlere göre hesaplanmaktadır. Firmalar arasında görebileceğiniz fiyat farkları ise kullanılan ilaçların kalitesi ve kullanılan donanımlar, ilaçlama yöntemleri gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Ümraniye ilçesinde ve İstanbul çapında sunduğumuz fare ilaçlama işleri için talep ettiğimiz ücretler ise 250 m2 büyüklüğündeki alanlara kadar maksimum 100-200 TL civarında bulunmaktadır. %100 sonuç garantili olarak sunduğumuz hizmetlerimiz, piyasada aynı işi 60-80 TL gibi fiyatlara yapabileceğini söyleyen diğer bazı firmalardan biraz daha yüksek olabilir.

Ama sahip olduğumuz Biyosidal Ürün Kullanma Ruhsatına uygun olarak Bayer gibi dünyanın önde gelen firmalarının ürünlerini kullanarak gerçekleştirdiğimiz %100 sonuç garantili fare ilaçlama hizmetlerimizin oldukça ekonomik ürünler/hizmetler olduğunu söyleyebiliriz.

Ümraniye Fare İlaçlama Vb. Hizmetlerimiz

Fare ilaçlama İstanbul çapında verdiğimiz böcek ilaçlama hizmetlerimizden sadece bir tanesidir. Ülkemizde sıkça görülen hamam böceği, pire, fare, kene, karınca, tahtakurusu, sivrisinek, kalorifer böceği,  kırkayak, sivrisinek, örümcek gibi böcekler ve kemirgenler,  böcek ilaçlama hizmetimiz kapsamında mücadele ettiğimiz haşere türlerinden bazılarıdır.

Anadolu Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da İlaçlama Firmaları Hakkında

Böcek İlaçlama İstanbul Fiyatları

Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Pire İlaçlama Hizmetimiz

Posted in Servis Ağımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sohbete Başla!

Tel: 0539 207 85 05